Godło Polski MRiR
A A A

Wersje kontrastowe

Sukcesy

2021/2022

  • Michał Nowak – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Filmowym „Świat się kręci wokół wsi”

III miejsce w okręgowej XXXIX edycji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych i awans do finału krajowego.

Laureat XXXIX Finału Krajowego Olimpiady Młodych Producentów Rolnych realizowanego przez Związek Młodzieży Wiejskiej,  który odbył się  w dniu 18 marca 2022 podczas Targów AGROTECH w Kielcach.

  • Wiktoria Maziarka  - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

nagrodzona w konkursie plastycznym zorganizowanym przez PSSE w Dębicy " Zagrożenia XXI wieku"

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „PORTRET MARII GRZEGORZEWSKIEJ”

  • Kinga Kolbusz, Tomasz Dąbrowski - uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych 

pierwsze wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Gastronomicznym "SLOW FOOD 2021"

  • Małgorzata Skocz, Natalia Jedziniak, Weronika Bronowicz - uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych 

pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie "Carvingowe inspiracje z dynią"

  • I miejsce Szczeklik Oliwia i Wiktoria Smołucha, II miejsce Małgorzata Skocz, III miejsce Potęga Jadwiga - uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

konkurs "Najlepszy uczeń w zawodzie kucharz"

  • Magdalena Bańdur, Justyna Kudłacz, Dawid Raś  – uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

II miejsce w KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM "OJCZYZNA CODZIENNIE" - "Boże Narodzenie - zwyczaje w regionie brzosteckim”

  • Justyna Janas,  Zuzanna Gabryś, Dariusz Święch  – uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, uczeń Technikum Mechanizacji  i Agrotroniki

II miejsce w Powiatowym KONKURSIE POCZTÓW SZTANDAROWYCH

2020/2021

  • Piotr Grych  – uczeń  Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

I miejsce w V Konkursie Recytatorskim Literatury Patriotycznej „Niepodległość jest z nas. Nasze  drogi do Niepodległej"

  • Zuzanna Drzyzga - uczennica Technikum Architektura Krajobrazu

wyróżnienie  w XIII Wieczorze Twórczości Młodych

  • Kinga Kolbusz - uczennica Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

wyróżnienie  w XIII Wieczorze Twórczości Młodych.

2019/2020

  • Adrian Jędrzejczyk – uczeń  Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

I miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym „Przyroda powiatu dębickiego”

  • Marzena Kluza – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

III miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym „Przyroda powiatu dębickiego”

  • Julia Staniszewska - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym „Przyroda powiatu dębickiego”

  • Paulina Wnęk - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Moje spotkania z przyrodą”

  • Paulina Wnęk i Magdalena Bargieł - uczennice Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Kreatywny młody kierowca”

  • Sylwia Sondej i Gabriela Miras – uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

II miejsce w wojewódzkim konkursie kulinarnym Horeca

  • Michał Dudek – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Moja Wizja Zero w rolnictwie”

  • Karolina Stasiowska - uczennica Technikum  Żywienia i Usług Gastronomicznych

wyróżnienie  w ramach  akcji Radiozdomu  przez  Polskie Radio Rzeszów

  • Piotr Grych - uczeń  Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

wyróżnienie  w ramach  akcji Radiozdomu  przez  Polskie Radio Rzeszów

2018/2019

  • Marzena Wołowiec – uczenica Technikum Architektury Krajobrazu 

IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych w tenisie stołowym w Starym Lubiejewie

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Interpretacje baśni w Rybniku w kategorii plastycznej

  • Paulina Wnęk - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Interpretacje baśni w Rybniku w kategorii plastycznej

  • Sylwia Sondej, Aldona Michońska - uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Jakub Włodarczyk - uczeń Technikum  Mechanizacj Rolnictwa i Agrotroniki

Laureaci w Konkursie posła Jana Warzechy dla uczniów szkół  średnich „Patriotyzm 3.0”

  • Wiktor Krawiec - uczeń Technikum  Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

Finalista II etapu Wojewódzkiej  Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Krośnie

2017/2018

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Gwiazdy współczesnego kina w Rybniku

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Wyróżnienie w XVIII w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Gwiazdy współczesnego kina w Rybniku

  • Michał Dziedzic  - uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowej

III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym – Przyroda Powiatu Dębickiego

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Laureatka w Powiatowym Konkursie „Współczesne zagrożenia XXI wieku. Chronię Życie - żyję zdrowo”

  • Iwona Wolak - uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

Laureatka w Powiatowym Konkursie „Współczesne zagrożenia XXI wieku. Chronię Życie - żyję zdrowo”

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIII Powiatowym konkursie Ekologicznym „Odkryj na nowo powiat dębicki”

  • Łukasz Tragarz – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Finalista XVI Konkursu Wiedzy Technicznej „SAPE RE  AUDE  - ODWAŻ SIĘ  być mądrym” w Jarosławiu

  • Bieszczad Magdalena, Dziedzic Natalia, Kaput Kinga, Wypasek Magdalena – uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

III miejsce w XXV Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie Krajoznawczym w Przeworsku

  • Natalia Gwiżdż – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce  w Powiatowym Konkursie „Salon Poetycki Petrycego” w Pilznie

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

III  miejsce  w Powiatowym Konkursie „Salon Poetycki  Petrycego” w Pilźnie

  • Gabriela Miras– uczennica  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

I miejsce  w XII Powiatowym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii „Ciasto wielkanocne”

  • Sylwia Marcinek - uczennica  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

III miejsce  w XII Powiatowym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii „Pisanka ludowa”

  • Natalia Gwiżdż – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Matematyka nie zna granic - moje wspomnienia o Janie Pawle II”

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Matematyka nie zna granic - moje wspomnienia o Janie Pawle II”

  • Sylwia Marcinek – uczennica Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Finalista w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym w Dębicy

  • Michał Dudek – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa  i Agrotroniki

Finalista w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym w Dębicy

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Wyróżnienie w IV Konkursie Historycznym „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

2016/2017

  • Łukasz Tragarz – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Laureat XVI Olimpiady wiedzy Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacji rolnictwa w Kijanach

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

III miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Odsłony historii w kategorii plastycznej w Rybniku

2015/2016

  • Magdalena Święch – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Finalistka XL Olimpiady Wiedzy umiejętności rolniczych w bloku architektury krajobrazu w Trzciance k/Poznania

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów 2014-2017

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

III miejsce w  XVI Ogólnopolskim  Konkursie  Filmowym Odkrywcy innych światów w kinie w kategorii plastycznej w Rybniku

 

   Nasza strona używa plików cookies. Pliki cookies wykorzystujemy w celu umożliwienia prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz w celu prowadzenia anonimowych statystyk i innych działań analitycznych przedstawiających sposób korzystania ze strony internetowej przez użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji - Polityka prywatności.