Godło Polski MRiR

Sukcesy

2018/2019

  • Marek Wołowiec – uczeń Technikum  Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych w tenisie stołowym w Starym Lubiejewie

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Interpretacje baśni w Rybniku w kategorii plastycznej

  • Paulina Wnęk - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Interpretacje baśni w Rybniku w kategorii plastycznej

  • Sylwia Sondej, Aldona Michońska - uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Jakub Włodarczyk - uczeń Technikum  Rolnictwa i Agrotroniki

Laureaci w Konkursie posła Jana Warzechy dla uczniów szkół  średnich „Patriotyzm 3.0”

  • Wiktor Krawiec - uczeń Technikum  Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

Finalista II etapu Wojewódzkiej  Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Krośnie

2017/2018

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Gwiazdy współczesnego kina w Rybniku

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Wyróżnienie w XVIII w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Gwiazdy współczesnego kina w Rybniku

  • Michał Dziedzic  - uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowej

III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym – Przyroda Powiatu Dębickiego

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Laureatka w Powiatowym Konkursie „Współczesne zagrożenia XXI wieku. Chronię Życie - żyję zdrowo”

  • Iwona Wolak - uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

Laureatka w Powiatowym Konkursie „Współczesne zagrożenia XXI wieku. Chronię Życie - żyję zdrowo”

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w XIII Powiatowym konkursie Ekologicznym „Odkryj na nowo powiat dębicki”

  • Łukasz Tragarz – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Finalista XVI Konkursu Wiedzy Technicznej „SAPE RE  AUDE  - ODWAŻ SIĘ  być mądrym” w Jarosławiu

  • Bieszczad Magdalena, Dziedzic Natalia, Kaput Kinga, Wypasek Magdalena – uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

III miejsce w XXV Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie Krajoznawczym w Przeworsku

  • Natalia Gwiżdż – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce  w Powiatowym Konkursie „Salon Poetycki Petrycego” w Pilznie

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

III  miejsce  w Powiatowym Konkursie „Salon Poetycki  Petrycego” w Pilźnie

  • Gabriela Miras– uczennica  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

I miejsce  w XII Powiatowym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii „Ciasto wielkanocne”

  • Sylwia Marcinek - uczennica  Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

III miejsce  w XII Powiatowym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii „Pisanka ludowa”

  • Natalia Gwiżdż – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Matematyka nie zna granic - moje wspomnienia o Janie Pawle II”

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica  Technikum Architektury Krajobrazu

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Matematyka nie zna granic - moje wspomnienia o Janie Pawle II”

  • Sylwia Marcinek – uczennica Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Finalista w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym w Dębicy

  • Michał Dudek – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa  i Agrotroniki

Finalista w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym w Dębicy

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Wyróżnienie w IV Konkursie Historycznym „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

2016/2017

  • Łukasz Tragarz – uczeń Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Laureat XVI Olimpiady wiedzy Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacji rolnictwa w Kijanach

  • Natalia Gwiżdż – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

III miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe Odsłony historii w kategorii plastycznej w Rybniku

2015/2016

  • Magdalena Święch – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

Finalistka XL Olimpiady Wiedzy umiejętności rolniczych w bloku architektury krajobrazu w Trzciance k/Poznania

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów 2014-2017

  • Agnieszka Szydłowska – uczennica Technikum Architektury Krajobrazu

III miejsce w  XVI Ogólnopolskim  Konkursie  Filmowym Odkrywcy innych światów w kinie w kategorii plastycznej w Rybniku

 

   Nasza strona używa plików cookies. Pliki cookies wykorzystujemy w celu umożliwienia prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz w celu prowadzenia anonimowych statystyk i innych działań analitycznych przedstawiających sposób korzystania ze strony internetowej przez użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji - Polityka prywatności.