Godło Polski MRiR

Aktualności

Komunikat dla Uczniów i Rodziców

« Aktualności 13 marca 2020

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. od 12 do 25 marca br. zajęcia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku zostają czasowo zawieszone. W tych dniach uczniowie nie przychodzą do szkoły. Przerwy nie należy traktować jako ferii. Jej celem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dlatego zaleca się, by uczniowie w takim zakresie, jak to możliwe, nie opuszczali domów. Uczniowie zobowiązani są do systematycznego sprawdzania dziennika elektronicznego i kontaktowania się za jego pomocą z nauczycielami. Prosimy także o zapoznawanie się z informacjami zamieszczanymi na stronie internetowej szkoły.

Poniżej podajemy link do strony MEN dotyczący informacji na temat zawieszenia zajęć w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zawierający szczegółowe informacje dla dyrektorów, uczniów i rodziców.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

   Nasza strona używa plików cookies. Pliki cookies wykorzystujemy w celu umożliwienia prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz w celu prowadzenia anonimowych statystyk i innych działań analitycznych przedstawiających sposób korzystania ze strony internetowej przez użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji - Polityka prywatności.