Godło Polski MRiR

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

« Aktualności 02 września 2019
zdjęcie_5886

Dnia 2 września 2019r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym.
Po uroczystej Eucharystii wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy II TŁ.  Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu szkolnego. Następnie głos zabrała Pani dyrektor Katarzyna Grygiel, która przywitała wszystkich zgromadzonych. Zaraz potem przystąpiono do części artystycznej, która zawierała przedstawienie fragmentu historii Polski, wykonanie utworów muzycznych i recytację wierszy. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych wyników w nauce.

Klasa II TŁ

   Nasza strona używa plików cookies. Pliki cookies wykorzystujemy w celu umożliwienia prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz w celu prowadzenia anonimowych statystyk i innych działań analitycznych przedstawiających sposób korzystania ze strony internetowej przez użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji - Polityka prywatności.