Get Adobe Flash player

Wycieczka przedmiotowa do restauracji „Jodłowy Dwór” w Jodłowej

Z  prawdziwie polską gościnnością zostaliśmy przyjęci w pięknym obiekcie restauracyjno-hotelowym, który zaprezentowali nam sami gospodarze. Doprawdy zachwycili nas prezentowanym stylem obsługi, wysokim poziomem oferowanych usług.  Pięknem architektury, na tle jodłowskiego krajobrazu, kompleks przywołuje niezwykły obraz polskiej dworskości, zaskakuje przy tym wspaniałym, nowoczesnym urządzeniem zarówno części konsumpcyjnej, jak i produkcyjnej. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z efektownym układem funkcjonalnym, najnowszymi urządzeniami  i sprzętem gastronomicznym, który prezentował nam sam Szef Kuchni.

Czytaj więcej

logo.jpg

Dla gimnazjalistów

Projekty unijne

BEZPIECZNA SZKOŁA

Mądre żywienie

Talenty sportowe

Szkolnictwo zawodowe

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Logowanie

Sonda

Czy lubisz swoją szkołę?
 

Galeria

Pogoda

Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Statystyka

Użytkowników : 54
Artykułów : 526
Odsłon : 1207896